FEELWORLD F5PROV2 5.5 Palcový IPS Dotykový Displej Fotoaparátu Pole Monitor FHD 1920x1080 4K HDMI Video Assist pro DSLR Film Gimbal Plošinu

Nový produkt

3 892.65 Kč

Štítky:

externí monitor 4k, hdmi monitor hdmi, feelworld, stabil pro telefon, módní rameno plošiny, feelworld monitor, počítač monitor, monitor pc, monitor, rám malé plošině

5.5" LCD, Rozlišení 1920x1080

Vysoké rozlišení, světlejší plný barev F5Pro poskytuje ostrý obraz, ideální pro tahání zaměření a analýzy obrazu na nastavení a v poli.S nativním rozlišením 1920 x 1080 vysoké rozlišení a 16:9 displej, 500cd/m2 jas, 1000:1 kontrastní poměr, poskytuje vynikající detaily, takže si můžete vychutnat ostřejší a bohatší barvy obrazu.Široký pozorovací úhel IPS 160 stupňů, je vhodné pro sledování z více úhlů.FEELWORLD následuje standardní REC-709 a kalibraci každého monitoru, takže to může eliminovat problémy barevný nádech.

Snadné Ovládání Dotykovým displejem, Volně Zoom Dovnitř a Ven

Přijmout plné ovládání dotykové obrazovky, můžete snadno a intuitivně přiblížení a oddálení záběru s pinch-to-zoom gesto.

Všechny Kontroly Na Dosah Ruky

Použití jednoduché a klepněte na swipe gesta, aby se úpravy!Vestavěný monitor je také interaktivní dotyková obrazovka, která umožňuje nastavení až F5 Pro neuvěřitelně intuitivní.Všechny funkce jsou na dosah ruky, což vám umožní používat jednoduché kohoutek a swipe gesta pro změnu nastavení funkce.Když budete potřebovat vypnout funkci dotykové obrazovky, aby se zabránilo zneužití, můžete ji vypnout v nabídce nastavení funkce.

Inovativní Externí Instalace a Design Napájení

Zjednodušit vaše fotografické vybavení Sony F970 externí instalace a power kit design je přidán do zadní části monitoru.Vnější kit lze použít k instalaci a nainstalovat externí zařízení, jako je bezdrátový vysílač, LED světla, video converter a další, které mohou být poháněny Sony F970 baterie.Tento inovativní externí napájení design snižuje potřebu pro fotografy, pro připojení k externí bezdrátový přenos, LED světla a další vybavení, což výrazně šetří prostor obsazený zařízení a snížení hmotnosti fotografické vybavení.Souprava má dva příčné štěrbiny, můžete upravit polohu vnější zařízení, pomocí uvolnění šroubů.Když nepotřebuješ kit, můžete přímo povolte šrouby odstranit kit.

Intuitivní Ovládání a Menu

Můžete se dotknout obrazovky nebo fyzických tlačítek na procházení menu a nastavení funkcí.F5Pro je distribuce klíče design je jednoduchý a snadno ovladatelný.V horní části monitoru, k dispozici jsou 2 vlastní funkční tlačítka, můžete je nastavit jako běžně používané funkce.Můžete také nastavit klávesovou zkratku pro levé a pravé klávesy přímo v menu nastavení funkce, které lze nastavit, aby se nastavení podsvícení nebo nastavení hlasitosti, přímo stiskněte tlačítko "﹤" pro snížení hodnoty; nebo přímo stiskněte tlačítko "﹥" pro zvýšení hodnoty.A monitor automaticky uloží parametry, které jste předtím nastavili, a zachovat původní nastavení, když jste zase na příště.Není třeba být obnovit, což je pohodlné a jednoduché.

Dotykový Displej Operační Instrukce

1. Když je monitor a dotykové jsou oba, neustále klepněte na obrazovce dvakrát pro vstup do hlavního menu. 2. Přejeďte prstem nahoru z dolní části obrazovky otevřete místní nabídku a klikněte na odpovídající menu otevřete nebo nastavte odpovídající funkci.Dvakrát klikněte na místní nabídku funkcí a vyberte funkci nastavení s "" klíč. 3. Na levé straně obrazovky (1/2 rozdělené obrazovce), můžete přímo nastavit jas podsvícení obrazovky, na pravé straně obrazovky (1/2 rozdělené obrazovce), můžete přímo nastavit hlasitost. 4. Klepněte na libovolné místo vedle menu pro opuštění menu.

4K HDMI Vstup A Loop Výstup

F5Pro má 4K HDMI in a loop-out, což umožňuje nejen zobrazení živé signály, ale také poslat je ven, aby ostatní monitory současně.Je to schopnost zobrazení živého obrazu na více monitorů najednou při zachování původní kvality videa.Plus, můžete sledovat pomocí audio 3.5 mm stereo jack pro sluchátka.

Napájení DSLR nebo Mirrorless Fotoaparátu

FEELWORLD F5Pro je ideální fotoaparát-top-monitor pro DSLR a mirrorless fotoaparát střelců.Protože F5 Pro poskytuje pomocné energie; umožňuje střelci k moci jejich kamery.S baterií kabel adaptéru (Volitelné příslušenství), F5Pro rozšiřuje fotoaparát run-time, a zároveň poskytuje více použitelné zobrazení.

Více Způsoby Napájení

Kromě napájení přes F970 baterie talíř a 12V DC příkon, ale také podporuje 5V Typ C vstup, který může být poháněn mobilní telefonní nabíječce nebo power bank. (Alespoň 5V/2A) Poznámka: 5V Typ-C port se používá pouze pro napájení, nikoli pro přenos dat, a nemůže poskytnout loop-out napájení.

Pohodlné Montáž - Tilt Arm

Každý F5Pro monitor bude loď s chladným boty namontován Tilt Arm.Střelci budou mít bezpečný způsob, jak umístit své monitoru při zachování nízké profil. • Umožňuje F5 Pro monitor otočit o 360 stupňů pro prohlížení pohodlí • Bezpečné a lehké upevnění pomocí shoe mount nebo 1/4"-20 závit • Zahrnuje boty mount vlastní příslušenství, jako je mikrofon, LED světlo, nebo bezdrátový přijímač, atd.

Flexibilní Nainstalovat i na Kameru a Gimbal

Pohodlné různé úhly sledování F5Pro funkce standardní 1/4" připojovací body (nahoře, dole, vpravo, uprostřed, vzadu) pro připojení kamery a soupravy.Nejen, že můžete nainstalovat na monitor naklonit přes rameno, ale také se můžete připojit na kapesní stabilizátor nebo bezpečně připevnit k horní části fotoaparátu, jako ultimate HD, hledáček!Pokud si jej nainstalovat na spodní části přístroje, můžete také kombinovat image flip funkce k udržení správné orientace obrazovky!

Plug Typ UK Plug
Číslo Modelu F5PROV2
Kontrast 16
Usnesení 1920x1080 pixelů
Certifikace ROHS
Jas 500nits
Značka feelworld
Původ KN(Původu)
Displej 5.5"

Související produkty