4ks VORTEX IRIDIUM patent motocykl spark plug EIX-C7 pro CR7EK CR7E C7E CR7EIX CR7EGP IU22 U22ESRN 94703-00353 G59C B7RIU

Nový produkt

312.73 Kč

440.33 Kč

-29%

Štítky:

auto fresnelovy čočky, IRIDIUM, elantra iridium zapalovací svíčka, huawei bah l09 tablet, spark plug, cr9e, plug ngk cr8e, cr8eix, fy 8, d8tc

Zapalovací Svíčka Parametry

VORTEX POWER SÉRIE SPARK PLUG

Vortex stiskněte patent technologie

Patent No.: ZL 2007 1 0032917.X

Použití nejnovější Vortex zapalování patent technologie,

Překonat iridium zapalovací svíčky zapalování výkon a výstupní výkon výkon

Bude vám skutečný pocit jízdy potěšení, když budete používat VÍRU zapalovací svíčky

EIX-C7 0,5 MM iridium, bez odporu...

Rovná CR7E C7E CR7EGP CR7EIX,

IU22

Libeň Auto Díly Industrial Co., LTD je předním zapalovací svíčka výzkum, vývoj a výrobní společnost se sídlem v Číně. Jsme jedním z mála odborných zapalovací svíčky výrobci, které dodávala svět s pokročilou a spolehlivé zapalovací svíčky pro více než 20 let. Na základě zavádění nových technologií, a let zkušeností obsluhy zákazníků, Libeň zavázala k inovacím ve zapalovací svíčka průmysl, aby splňovaly potřeby našich zákazníků.

Libeň se nachází v JiangCheng Průmyslové Oblasti Jiangmen City, Guangdong Čína. S celkovou investici ve výši 20 milionů, a o rozloze více než 20.000 metrů čtverečních, továrna má moderní dílny a moderní systém řízení, s silné technické zázemí. Neustále pracujeme na zvýšení produkce při zachování vysoké úrovně kvality.

S vysoce automatizovaných výrobních zařízení, nejsme tak závislí na práci, jak jsme na talent. Naše společnost zaměstnává více než 100 lidí, s významné inženýrské, marketingové a technické nadání. Naši zaměstnanci jsou nadšení, upřímnost a oddanost ke spokojenosti zákazníka, je pevný základ naší společnosti.

Libeň učinila pozoruhodný pokrok a úspěchy. Udělali jsme si místo jako silnou a důvěryhodnou značku, a získal chválu po celém světě za náš závazek ke kvalitě a spolehlivosti. Náš úspěch je poháněn naši lidé a jejich odhodlání pracovat zodpovědně, provedení s vynikající kvalitou, a zachytit nové příležitosti, v naší pokračující úsilí povýšit Libeň jako lídr v oblasti zapalovací svíčky průmyslu.

VIZE:

▶ , Aby se Stal Profesionálním Zapalovací Svíčky Výrobce s Potenciálem a Udržitelný Rozvoj, Průmyslu a Vynikající Vliv v Regionu.

▶ Na Výrobu Světové Třídy Spark Plug jako přední Dodavatel v tomto Odvětví.

▶ Naše Zákazníky Důvěru Libeň jako Víc Než Jen Název Společnosti. To je známý jako Značku, která Neustále Přináší Spolehlivé Výrobky.

MISE:

▶ #1 Prioritou je Kvalita a Poctivost je Nejlepší Politika.

▶ Inovovat Lepší Produkty Přinést Uklidňující využití Zkušeností pro Zákazníky.

▶ Umožňuje Zaměstnancům Sdílet Výsledky Rozvoje Podnikání, Vytváření Hodnoty a Rostou s Zákazníky Společně.

Certifikát

ISO/TS 16949:2009

Návrh a výrobu zapalovacích svíček pro automobilový a motocyklový průmysl

SGS Audit Dodavatele Alibaba Auditované Dodavatele

Pokud máte nějaké otázky o tom, zapalovací svíčky, můžete sned mi e-mail nebo zanechat zprávu, ALI trademanager, děkuji!

Dosáhnout 19 MM
Výhřevnost vysoká
Výrobce Číslo Dílu EIX-C7
Země/Region Výroby Automobilů Čína
Typ IRIDIUM
Montážní Základna Byt
Další Číslo Dílu EIX-C7
Průměr 10 mm
rezistor NO
hex velikost 16 mm
Výměnu Číslo Dílu CR7EIX
teplotní rozsah 7
mezera 0,8 MM
Elektroda Materiál Iraurita
Referenční Kódy EIX-C7

Související produkty