Avexir Core Series ddr4 ram 8GB 16GB 2400MHz 2666MHz 3000MHz DIMM Desktop Podpora Paměti ddr4 základní deska 1.2 V 288pin

Nový produkt

906.17 Kč

Štítky:

ram ddr4 2666 mhz, ram drr4 3200mhz, hdd ddr 4, asgard-loki, dd4 2400, ddr4 rgb, memorua ram ddr4 8gb, memoris ram ddr3 8 gb, ddr4 ram, základní deska pc

Core Series - DDR4

Celá věc o Core Series rozvoj je uspokojit hráče, pro jejich touhu herní zážitek, představovat fascinující LED dýchání světelný efekt, který dělá RAM herní zařízení s duší uvnitř. Základní Řada je dokonalou volbou pro případ, že modders vlastní. Základní série prošel standardní test z výrobců základních desek, a byla certifikována společností ASUS, ASRock, ECS, GIGABYTE a MSI. To byl také oceněn po celém světě tím, že profesionální recenze redakce a sdružení, jako jsou if design. To už se stává měřítkem nové generace, ukazuje přetrvávání AVEXIR Technologií vybudovat nejlepší Beranů.

Specifikace

AIST

Každá sada paměťových modulů od AVEXIR jsou všechny pečlivě vybral AIST (AVEXIR IC Třídění Technologie) a musí projít stovky desce test kompatibility a osm hodin spolehlivosti test v laboratoři test s Design metoda Experimentu (DoE) k zajištění celý systém je pevný jako skála, stabilní a RAM je dostatečné pro spuštění neustále.

Pin Protector

Každá sada paměťových modulů od AVEXIR jsou vybaveny pin chrániče, aby se zabránilo vzduchu a vody, oxidaci, než uživatelé otevření obalu. AVEXIR je pouze RAM výrobce poskytuje tento druh protector ukazuje náš respekt pro naše výrobky.

Různé Volby Barvy LED

Aby RAM a základní desky vizuálně jednotný, Core Series nabízí šest LED barvy Modré, Červené, Žluté a Bílé, takže budete mít vždy správnou volbou, aby vyhovoval vaší základní desky, a aby jim dýchat naživu.

Rozměr

Obdrželi jsme příznivé komentáře od hráčů!

Typ DDR4
Balíček Ano
Typ Rozhraní 288pin
Položka Stav Nové
Kombinace Formulář Jeden
Frekvence Paměti 3000 MHz
Číslo Modelu Core Series
Záruční Doba Tři roky
Značka AVEXIR
Chlazení Fin Ano
Hodnota CL 15
Paměť Napětí 1.2 V
Aplikace Desktop
Frekvence 2666
Sekvence 15-17-17-35
Funkce ECC

Související produkty