5-blade Krb Ventilátor Tichý Bezpečný Tepla Powered Sporák Ventilátor SF902S #W0

Nový produkt

535.27 Kč

955.70 Kč

-44%

Štítky:

power bank, aga pelety kamna, venkovní sporák, kominík, deactivators, ventilátor pro krbová kamna, ohřívač, 4 teplo powered sporák, větrák, oheň krbu, asus ventilátor

Vlastnosti:

1. Začněte na nízké teplotě: rychlejší, větší objem vzduchu.Navrženo k cirkulaci teplého vzduchu generovaného dřevo/uhlí nebo pelety kamna.Normální povrchová teplota je 50°C~350°C /122℉~662℉.

2. Ochrana životního prostředí a self-poháněl: termoelektrický modul se chová jako malý generátor hnací motor ventilátoru.Žádné baterie nebo elektrické nutné!Lepší horký vzduch oběh přináší větší komfort, spotřeba paliva je tak nízké, jak 17%, úspora pohonných hmot, užijte si teplo z kamen rychleji.

3. Bezpečnost design: pec podpora je zacházeno s eloxovaného hliníku, vysoká teplotní odolnost vysoká jako 662°F (350°C), nesmí být deformované nebo vybledlé, i po práci při vysokých teplotách po dlouhou dobu.

4. Tichý provoz: Jako pec, zahřeje, krbová kamna, ventilátor běží rychleji a rychleji, odvádí teplo do všech koutů místnosti.To je téměř tiché.

5. Ochrana proti přehřátí: na Dně zabudovaný bimetalový pás, mírně zvedněte okraj ventilátor, když to je blízko do maximální provozní teploty na ochranu motoru a termoelektrický modul.

Specifikace:

Model: SF902S

Provozní teplotní rozsah: 122 ° F až 662 ° F (50 ° C až 350 ° C)

Objem vzduchu jednotka: 180-210CFM

Produktu velikost(přibl.):

Délka 110mm/4.33 v

Výška 145mm/5.71 v

Napájení: termoelektrický modul

Materiál: hliníkové slitiny

Balení Seznam:

1*Krb Ventilátor

Poznámka:

1. Nemají kamen, základnu, neumisťujte kamna na nechráněný povrch, když je horko.

2. Přesunout nebo nést ventilátor, vždy používat zatahovací rukojeť, když na sobě rukavice.Prosím, udržujte produkt mimo dosah dětí při používání.

Původ KN(Původu)
Typ Další
Certifikace CE
Materiál
Číslo Modelu Krb ventilátor

Související produkty