Žába Životní Cyklus Montessori 3-Část Karty Baby Vzdělávací Hračky, Vzdělávací Hračky Pro děti Juguetes Montessori K0944H

Nový produkt

216.05 Kč

270.12 Kč

-21%

Štítky:

montessori hračky, montessori, dítě montessori, batole hračky, čelisti se zuby hračka, tricycl, žába klobouk, velký montessori vzdělávací dřevěné hračky, míč tracker, edge protect

Montessori Tři Části Karty naleznete na kartě materiály, které děti manipulovat s cílem internalizovat informace na kartách. Montessori Raném Dětství Tři Části Karty se skládá z karty s obrázkem s slovo štítek, karta obrázku, a karta se slovem label.

Pro 3 roky staré dítě, úkolem je prostě, aby odpovídaly obrazu na obraz a slovo na slovo.

Děti se učí nejen konkrétně o pozorování objektů, ale také abstraktně spojením slova s tímto předmětem. Naprosto fascinující!

Zpětná vazba

Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj podnikání, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji!!! Pokud nejste spokojeni s produkty a služby, prosím, laskavě kontaktujte nás před odjezdem žádné negotive a nějaké neutrální zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách uspokojit vás. Díky!!!

Expresní Dodání

Pozor! jsme mezinárodní prodejce z Číny pevniny.

PROSÍM, BUĎTE TRPĚLIVÍ! Obvykle nabízíme standardní mezinárodní leteckou poštu.To může o 10 až 25 pracovních dnů pro dodání. Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo jakékoliv speciální přání, prosím, kontaktujte nás. my vám odpovíme do 24 hodin v době, kdy rozdíl mezi námi.

Poznámka

Kupující bude odpovědný za daně,cla a jiné poplatky během dopravy! Všechny položky by měly být odeslány na www.criticalthinking.cz berified adresu

Podmínky Prodeje

Pokud nejste spokojeni s položkou, to může být vráceno v původním stavu do týdne po obdržení. zašleme vám plnou náhradu spolu s náklady na dopravu, jakmile obdržíme položky. Ale kupující je třeba věnovat zpáteční poštovné.

odpovídající karty Montessori Vzdělávací Hračky
baby hračky, montessori montessori hračky pro 3 leté
Značka MEROCO
Certifikace Čína certifikované (3C)
Věkové Rozmezí 5-7 Let
montessori produkty montessori učební materiály
zápas Baby Hračky
montessori hračky pro děti
Varování Nepolykejte
montessori tři části karty Vzdělávací Hračka
Smyslové Hračky montessori dětské hračky
match up hra Odpovídající Zvíře
Téma Zvířata A Příroda
Montessori Karty montessori jazykový materiál
Číslo Modelu CARD0026

Související produkty