Duchovní Otec Strategie Kód Praskání Hra Korálek Stroj Plány Stolní Rodinná Hra

Nový produkt

239.41 Kč

443.35 Kč

-46%

Štítky:

video herní kód, hra master mind, projekt rock under armour, pokročilé mastermind hra, pádu dýně, ucho razer, mastermind hra dřevo, kód puzzle, razer kraken, hra kódování

64111 2020 HOT PRODEJ

Duchovní Otec Strategie Kód Praskání Hra Korálek Stroj Plány Stolní Rodinná Hra

Funkce: Jak Hrát - Hráči se střídají nastavení tajné kódy a rozbít kódy,Codemaker nastaví tajný kód, pak Codebreaker se pokusí vyhledat kód, pomocí logiky, dedukce, a možná i trochu štěstí. Nové Náročné a zábavná Hra-k Dispozici je 8 barev k dispozici ,S 4-kód vzor zlomit,celkem 12 řádek, je tam více než 3000 možných kombinací. Funkce - Skvělý Vzdělávací hra pro děti na logické myšlení a strategické plánování ,to je pro děti mozek hry, skvělý dárek pro rodinnou zábavu. Vhodný Věk - Nyní až pro 5 hráčů a pro děti od 8+. Upozornění: Tam je anglický manuál říct zákazníkovi, jak hrát, takže don' t muset bát, že ne insturction.

Jak Hrát 1 Codemaker vytváří tajný kód ,zdarma vypněte zařízení, nastavte barvu na objednávku, barvu nelze opakovat. s 4 kolíky (tam jsou 8 barev). 2 Codebreaker trvat čtyři barevné korálky z boxplaces a dát do kolíčky , se snaží, aby odpovídaly Codemaker je vzor prolomit kód.

Hra Pravidlo 3 Codemaker vytáhněte červené baton pokud Codebreaker má kolíky správnou barvu a správnou polohu.pokud ne ,pak vytáhněte bílou taktovkou.

( Baton 1 2 3 4 čtyři odpovídající délku, pokud codebreaker zápas 1 správnou barvu s nesprávným polohu pak vytáhnout 1 bílý obušek, a tak dále) 4 Ten, kdo dostal více a déle červené obušky ,jeden vyhrát hru.

Specifikace: 【Jméno】:Mastermind Hra 【Box Velikost】: 26.5 cm*26,5 cm*8,5 cm/10.5*10.5*3.35 v 【Materiál】: Enviromentální ABS původním obalu 【Věku】: 8 let + 【】 Player:2+ 【Balení】:Barevný Box Balení 【Funkce】: Otestujte si logické myšlení a strategické plánování.

Balení Obsahuje: 1 Sada Duchovní Otec Strategie Kód Praskání Hra Korálek Stroj Plány Stolní Rodinná Hra

64100 2020 Blok puzzle

Věkové Rozmezí > 3 roky starý
3C Certifikát
Značka CHAMSGEND
Dřevo Blok Typ domino
Materiál Dřevo
Čárový kód No
Číslo Modelu vzdělávání
Varování NEJEZTE !
Pohlaví Unisex
Certifikace 3C

Související produkty