Pro Airpods Pro 3D Motocykl Bezdrátové Bluetooth Nabíjení Sluchátka Pouzdro Pro AirPods 1 2 3 Pro Silikonové Sluchátka Nárazuvzdorný Kryt

Nový produkt

61.42 Kč

153.55 Kč

-60%

Štítky:

airpod pro případy, g jablko airpods případě, airpod případě korejské, airpodspro, airpod případě, airpod pro, případ apple airpod nohy, airpod 2 případ, airpod pro tip, trup airpods 1 případ

Pro Airpods Pro 3D Motocykl Bezdrátové Bluetooth Nabíjení Sluchátka Pouzdro Pro AirPods 1 2 3 Pro Silikonové Sluchátka Nárazuvzdorný Kryt

Vlastnosti: 1. Balíček zahrnuje pouze případ (NE včetně sluchátka a nabíjení boxy).

2. Snadný přístup ke všem funkcím a tlačítka bez jakéhokoliv rušení. A nepotřebuju k odstranění případ, když chcete nabíjet sluchátka.

3. Materiál: Vyrobeno z Vysoce kvalitního Silikonu. měkké a flexibilní. bezpečný a ochranný. to lze snadno čistit jen s vodou, když je špinavý.

4. Nejoblíbenější supersport motocykl tvar konstrukce s pouze nejvyšší kvality k zajištění dlouhodobé produktu při zachování lehké a tenký design, A má světelný funkce.

5. Ideální pro AirPods nabíjení boxy, volitelně pro AirPods 1/2/3, vybaven klíčem hákem díru, podle vaší aktuální nákup.

Specifikace:

Materiál: silikon

Velikost(přibl.): 5 x 2 x 5.58 cm/2 x 0,8 x 2,2 cm

Aplikace: Ideální pro AirPods 1&2&3 nabíjecí boxy

Balení Seznam:

1 x Ochranné Silikonové Pouzdro pro Airpods pro(Bez klíčů)

(Zahrnuje pouze výše uvedené obsahu obalů, ostatní produkty nejsou zahrnuty.)

Poznámka:

1. Vzhledem k rozdílu ve vybavení kamery, světla, jas a zobrazení displeje, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků.

2. Vzhledem k ruční měření, prosím, aby odchylka 0.1-2 cm.

3. Vhodné pro AirPods 1/2charging krabice, nabíjecí boxy nejsou zahrnuty v ceně.

Původ KN(Původu)
Balíček Ano
Číslo Modelu Pouzdro Pro Apple
Materiál Silikonové
Typ Položky Tašky
Velikost -

Související produkty