RtopR Peeling Nohy Maska Exfoliační Odumřelých Kožních Zlepšit Suché Popraskané Pokožky Nohou Opravy Bělící Hydratační Pedikúru Pro Péči O Nohy

Nový produkt

102.94 Kč

257.15 Kč

-60%

Štítky:

ffp 2 maska, crack nohou, peeling, mango rtopr, oneplus 5 usb port, zarudnutí, loupání, koupel nohou massag, nohy maska, nohy kůry, mrtvý tričko

RtopR Peeling Nohy Maska Exfoliační Odumřelých Kožních Zlepšit Suché Popraskané Pokožky Nohou Opravy Bělení Pedikúra Krém Hydratační Péče O Nohy

★ Mango Jemné Vyživují Nohou, Maska ▶ Net Wt: 1.4 fl.oz/pár ▶ Vlastnosti: Použití kyseliny octové a kyseliny mléčné, mango rostlinné extrakty jsou extrahovány a uzavřeno, a keratin štěpení se provádí pomocí unikátní proteolytické enzymy získané z kyseliny mléčné, kyseliny citrónové, a okurky. Změkčuje mozoly, odstraňuje horké staré pokožky a čistí špínu. Ve stejné době, můžete použít různé hydratační a vyživující složky pro péči o pokožku na nohou, takže pokožku hladkou, hladké, brání drsné a popraskané kůže, aby vaše nohy více měkké a jemné jako dítě.

★ INFORMACE O VÝROBKU

Slogan: Mango Jemné Vyživují Nohou, Maska Net Wt: 1.4 fl.oz/pár Výrobce: RtopR Doba použitelnosti: 3 let Původu: Čína Vlastnosti produktu: Takže kůže měkké, hladké, brání drsné a popraskané kůže, aby vaše nohy více měkké a jemné jako dítě. Skladovací Podmínky: Prosím, chraňte před světlem,aby se zabránilo přímému slunečnímu záření. Použitelné kůže: Všechny druhy kůže.

★ BOHATÉ NA PŘÍRODNÍ ZDRAVÍ, INGREDIENCE

1. MANGIFERA INDICA 2. BUTYROSPERMUM PARKII 3. ALOE EXTRAKT Voda, glycerin, ethanol, papája extrakt, kyselina mléčná, kyselina jablečná, bambusu extrakt, alantoin, karbomer, kyselina glykolová, kyselina citronová, extrakt z okurky, atd. ▶ ÚČINEK JE VELMI DOBRÉ, JE PRÁVO NA TO MÍT 1. ODSTRAŇTE STARÝ NADRŽENÝ - Změkčit starý muž, odstranit starý keratin od nohou, a vyčistit špínu. 2. JEMNÝ NOL JRISHMENT NOHY - různé hydratační vyživující složky práce k péči o pokožku nohou, zanechává pokožku jemnou, delikátní, praskliny.

★ VÍCE ÚČINKY SROVNÁNÍ

★ NÁVOD K POUŽITÍ

KROK 1: vyjměte nohy maska, za prvé účelem rozšíření podstatě v kapse, zploštit rovnoměrně, pak řezané ústa bag, a dal na holé nohy (jako ponožky). KROK 2: Dát na nohy, maska, a pak dal těsné ponožky na vnější straně, tak, že podstatou nohy membrány, přiléhající ke kůži, (45-60 minut). KROK 3: Po 45-60 minut, sundejte membránu a opláchněte nohy s vodou. (V této době, jsou nohy nereaguje). KROK 4: trpělivě Čekat na 3-7 dní, pak tam bude malá peeling nohy, (můžete umýt nohy správně během tohoto období).

▶ Teplé Připomenutí: 1. Způsob konzervace: Prosím, mějte mimo dosah dětí a vyhnout se expozici slunečnímu záření, a dát tento produkt na chladném místě.Tento produkt je na jedno použití položky. 2. Tento výrobek nepoužívejte, pokud těhotná nebo kojící ženy a rány na nohou.Citlivou pleť a alergie, prosím, použijte s opatrností. 3. Při použití rtopr, pokud je horečka, svědění nebo mírná bolest je normální jev. Když tam je nepohodlí, prosím, pozastavit použití a umýt vodou. 4. Po použití, kůže na nohou bude suché, tvrdé a vrásčité. To je způsobeno tím, že mrtvé kůže. Nebojte se. 5. Doporučuje se namočit nohy, ne trhat suché ručně, aby nedošlo k roztržení, což způsobuje krvácení nebo infekce. 6. Nová kůže je jemná. Po každé koupeli nebo nohy namočit, rtoprpay pozor na vlhkost a údržbu.

Použití Nohy
Datum Vypršení Platnosti Tři Roky, Jemnou Péči O Nohy
GZZZ YGZWBZ
Typ Noha Maska
Funkce Exfoliační Odumřelé Kůže, Zlepšení Suché Popraskané Nohy
Použití pro Nohy Peeling Nohou Exfoliační, Noha Opravy Kůže
Složka Mangifera Indica, Butyrospermum Parkii, Aloe Extrakt, atd
Počet Kusů Jedna Jednotka
Číslo Osvědčení 2018159600
NET WT 1.4 fl.oz/pár
Efekt Noha Opravy Kůže, Zubů
Kontrola Kvality Kvalifikovaných, Pedikúra Krém
Číslo Modelu RtopR036
Země/Region Výroba Čína
Název produktu Mango Jemné Vyživují Nohou, Maska
Původ KN(Původu)
Značka RtopR
Certifikace GZZZ
Typ Položky RtopR Peeling Nohou, Maska
Vhodné pro Všechny Typy Pleti, Také Pro Citlivou Pleť

Související produkty