2KS,Vlastní Malé Ocelové Dlouhé Flexibilní Rozšíření Komprese Pružiny,(0,2 až 0,3)mm Průměr Drátu*(1-5)mm Se Průměr*Délka 1000mm

Nový produkt

114.84 Kč

141.66 Kč

-19%

Štítky:

jaro, tial springs, pevný drát z nerezové oceli, 3mm tlačné pružiny, pružinový drát, ohýbat trubky, obklad spring, cívku pro drát, 2mm hliníkového drátu, spirálová pružina

Prodloužení pružiny

Průměr drátu:0,2-0,3 mm;

Z průměru:1-5 mm;

Zdarma Délka:1000mm;

Materiál:pružinová Ocel; Tyto vysoce kvalitní prospěch kovové pružiny jsou ideální pro všechny příležitosti. Naplňte každý s produkty, které chcete, aby dárek pro hosty.

Nicméně, pokud chcete udělat vlastní prameny na vaše velikost, Prosím, laskavě dejte nám vědět, množství, velikost a materiál,který potřebujete, než místo pořadí.Nabídneme přesnou cenu později, když jsme se dostávat více informací z pramenů, které potřebujete. Mezitím můžeme zdarma navrhnout pružiny na svou velikost, stejně jako budete potřebovat, pokud budete potřebovat pomoc. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Shippment: 1.Před uvedením objednávky, prosím, potvrďte ceny a další podrobnosti s námi. 2.Při zpracování objednávky, prosím, zkontrolujte dodací adresu, psč a tel. ne. ect. 3.Zajistíme dodání do 7 pracovních dnů po obdržení vaší platby. 4.Obecně platí, že budeme loď vaší objednávky spolu DHL . Ale pokud je to naléhavé, můžete zaplatit nějaké extra přepravní poplatek, budeme posílat prostřednictvím jiných express, jak je uvedeno níže .

Výnosy: 1) My vám vrátíme peníze vrátíte-li zboží do 10 dnů od obdržení předmětů pro nic za nic. 2) Vrácené zboží nesmí být použité nebo poškozené. 3) Kupující je odpovědný za poškození nebo ztrátu položky, když je vrátil. a nemusíte dostat plnou náhradu. 4) Kupující je odpovědný za expediční poplatek vrátit položky. Freeback: Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Zanechte prosím pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby. Jsme opravdu si toho vážím.Pokud máte jakýkoliv dotaz.Prosím, neváhejte a kontaktujte nás. Díky.

Materiál OCEL
Z průměru 1-5 mm
DIY Dodávky Obrábění kovů
Číslo Modelu Tlačné pružiny
Volná Délka 1000mm
Vnější Průměr 2mm
Značka co-práce
Typ Materiálu Pružinové oceli
Styl CÍVKY
Průměr Drátu 0,2-0,3 MM
Použití Průmyslová
Typ Zatížení Rozšíření

Související produkty