JCS400-125A 102125 Toroidní sendust jader

Nový produkt

648.81 Kč

Štítky:

toroidní jádro, toroidní transformovat, filtrační tlumivka, transformovat, fesial, jádro induktor, magnetické magnet marvel, magnetické magnet jehly, vysoký výkon toroidní, toroidní magnety

ZÁSILKY, Kdy si objednat, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Doprava:

Zákazník je zodpovědný za to, platit poplatky za dopravu a můžete si vybrat z těchto metod:

1. Hradí dodavatel.

2. Hradí kupující. Měl byste nám poskytnout zákazníka přepravce, číslo účtu(takové, jako je TNT/ UPS/DHL...).

Nebojte se o balení, protože jeho bezpečný a silný vnější balení.

1> Expresní: DHL, UPS, FedEx, EMS a TNT

Odhadovaný čas příjezdu: 3-5 dní. Ale to není jednotný standard, který závisí na zemi určení. Pokud máte nějaké speciální požadavky, prosím, informujte nás předem.

2> Post: Hong Kong POST, China POST.

10 až 15 dnů pro Asijské sousedy;

12-18 dnů do velkých zemí v Evropě a Americe;

12-35 dní do jiných regionů a zemí.

Zpětná vazba:

To je velmi důležité, aby nás přijímání zpětné vazby od zákazníků. Pokud jste spokojeni s položkami jste si objednal, prosím, zanechte zpětnou vazbu. Pokud ne, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Můžeme společně pracovat na vyřešení jakéhokoli sporu.

Kompozitní Fe-Si-Al
Aplikace Moto Magnet
Číslo Modelu 040-125A
OD 102MM
Značka NoEnName_Null
HT 17mm
AL 228nH/N2
Typ magnetický materiál
µo 125
Tvar smyčky
místo původu Guangdong, Čína (Pevninská Část)
ID 57mm

Související produkty