Safír 30inch 4/27 Upozornit Perverzní Kudrnaté Vlasy Svazky Brazilské Lidské Vlasy Rozšíření 1/3/4 ks Remy Vlasy Perverzní Kudrnaté Svazky

Nový produkt

708.50 Kč

1 574.23 Kč

-55%

Štítky:

1 svazek vlasů, lidské vlasy bundlls, kambodžské vlasy tkát, kinky rovnou lidské vlasy, kudrnaté vlasy svazku, 4 perverzní kudrnaté vlasy svazky, syrové vlasy svazky nabídky, sexay kudrnaté svazky, svazek hodně, vlasy lidské

Značka

SAFÍR

Lidské Typ Vlasů

Vrcholem Brazilské Rovnou Lidské Vlasy Svazky

Textura Vlasů

Kinky Kudrnaté Vlasy

Barva Typ

Vrcholem P4/27 Hnědá Perverzní Kudrnaté Lidské Vlasy Svazky

Svazky Hmotnost

95+-5 G Na Kus

Vlasy Materiál

Remy 100% Lidské Vlasy

Bělící Schopnosti

Může Být Bělené na Nejlehčí 27#

Délka Rozsah

Svazky Délky:8-30 PALCE

Balíček

1/2/3 ks v Hodně

Způsob Dodání

FedEx/DHL/Aramex/DPEX

Vrcholem P4/27 Lidské Vlasy Svazky-Vybrat Zvýraznit Módní Vlasy

1. Co je Remy Vlasy

100% Lidské vlasy, řez od můj dárce,všechny vlasy jednu orientace váhy,více zdravé a lesklé,mohou pomoci vyhnout se zamotání.

2. Vlasy Vůně

Pro vůni,slibujeme, ne kukuřice-čip chemické vůně, naše vlasy jsou 100% bez chemikálií, děláme nejen péči o krásu, ale také náš zákaznický zdraví! Ale my si umýt vlasy, když jsme jej produkují, může mít místní šampon voní na to, tak jako tak, to bude zvednout šampon a kondicionér voní krátce poté, co-umýt, můžete pověsit ven, aby to příroda suché,že to bude lepší. Každopádně, máme také velký po-prodejní servis, pokud jsou vlasy opravdu mají nějaké problémy, budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl. a samozřejmě, můžete se vrátit je do 30 dnů není důvod. Děkuji.

3. O Ubývání Vynikající zpracování:Double posilují útku,vylučování zdarma doporučujeme těsnění útku, když se dostanete na vlasy. Když dělníci šít vlasy kusy do svazku, tam by mohlo být několik krátkých skladeb, které nejsou připojeny k útek, to není prolévání. Na útkové nitě jsou dvojité stroj útku, aby se zabránilo možné prolévání, máte-li snížit útku upravit vlasy svazek pro instalaci, prosím, utěsnění okraje útkové nitě, aby se zabránilo vylučování. 4. O Spleť Vlasů tangle v důsledku sucha, oleje a nečistoty postaven up, slané vody, chlóru a ne hřeben denně. Ujistěte se, že umýt a stabilizují se vaše vlasy jednou týdně. Použití Arganového oleje/Olivový olej, aby se vaše vlasy vlhkost a výživu se doporučují výrobky pro péči o vlasy. 5 Co je Doporučit Výrobky pro Péči o Vlasy Léčit vlasy jako vaše vlastní vlasy, použijte dobrý šampon a kondicionér. Klimatizace je velmi důležité, aby vlasy měkké a zvládnutelné, nechte to na vlasy po dobu 5-10 minut a vzduchu suché místo foukání. Hawaiian Silky Argan Oil šampon a kondicionér . - Jsme vysoce doporučujeme tento produkt doporučujeme, aby se Co Umýt vlasy, když jste poprvé přijmout a také týdenní.Pomáhá, když je suché vlasy potřebuje vlhkost ,dává svítí ,tělo ,voní skvěle Fray Check – prosím, použijte k utěsnění útek, když se dostanete na vlasy, poté, co umýt, budete mít méně bouda, jak je to možné.

Nejdelší Vlasy Poměru >=10%
Číslo Modelu Vrcholem Brazilské Vlasy Tkát Svazky,Brazilské Vlasy Svazky
Související Vlasy Produkty Brazilský Lidské Vlasy Paruky, Krajky Přední Paruky,Bob Paruky
Bleachability Tmavší Barvy
Vlasy Balíček 1/2 Svazky Nabídky,3 Svazky Nabídky,4 Svazky Nabídky
Původ KN(Původu)
Značka SAFÍR
Typ Vlasů Brazilské Vlasy Tkát Svazky,Brazilské Vlasy Svazky
Lidské Typ Vlasů Brazilské Vlasy
Vlasy Materiál 100% Lidské Vlasy Rozšíření
Textura Kinky Kudrnaté
Bělící Schopnosti Mohou Být Barvené a Bělené na Barvu se vám líbí
Vlasy Styl Vrcholem Smíšené Barvy Perverzní Kudrnaté Lidské Vlasy Svazky
Materiál Třídy Remy Vlasy
Typ Aplikace Sew-v
Barva Vlasů P4/27 Ombre Piano Barva Lidských Vlasů Svazky
Extra služby Dárky zdarma k objednávce Zdarma Lables pro Pokles lodní dopravy Přijatelné
Související Produkty Vlasy 2 Svazky S Uzavření Svazky S Čelní

Související produkty