40CM Rozbalitelné Umělé Soukromí Plot UV ochranu Soukromí Obrazovky Venkovní Zahradě Domů Dekor Zeleně Stěny Zahradní Plot Dropship

Nový produkt

165.66 Kč

267.31 Kč

-39%

Štítky:

balkon obrazovce, zahradní soukromí, zelený pu, zahradní soukromí obrazovky, zemře plot, dvorku, fenz, cívky elektrický plot, vnitřní zařízení polici, dvorku dekor

Body:

1、Materiál: plot je vrbové dřevo a umělé zelené vinné révy na vrcholu jsou uměle vázány.To je velmi realistický a dělá vaše zahrada je plná zeleně a plná vitality.

2、Jednoduchá instalace: dřevěné sázce jsou poháněny do půdy, a dřevěné ploty mohou být opraveny s kravatou nebo drátu.Jednoduše zařídit, aby vaše zahrada vypadat jinak.

3, elastických plot má v neroztaženém výška 40cm; když je šířka 1m, výška je cca 37cm, když šířka je 1,5 m, výška je cca 35cm; když je šířka 2m, výška je cca 30 cm.

4、Použitelné místo konání: Tento sklápěcí dřevěný plot může být použita pro nákupní centrum dekorace, KTV bary, restaurace, parky a další místa pro rekreační aktivity s zelené vinné révy, který je vynikající výhled.

5、Poznámky: dřevěné ploty z nichž všechny jsou měřeny ručně.Zdarma tahu proměnné jsou poměrně velké.Výše uvedené měření je asi 2-5 cm.To je normální pro vás pochopit velikost.Doufám, že můžete pochopit!

Popis:

Jméno: 40cm zatahovací plot

Materiál: plot je vrba, a umělé zelené vinné révy je uměle svázaný.

Použitelné místo konání: nákupní centrum dekorace, KTV, bar, restaurace, park, nádvoří a okolí.

Výška (neroztaženém): Přibl.40 cm/15.75 in.

Výrobní proces : manuální

Balení: karton

Hmotnost: cca 335 g

Návod k použití:

1. Teleskopické dřevěné ploty, které jsou měřeny ručně.Zdarma tahu proměnné jsou poměrně velké.Výše uvedené měření je asi 2-5 cm.To je normální pro vás pochopit velikost.Doufám, že můžete pochopit!

2. Na elastických plot má v neroztaženém výška 40cm; když je šířka 1m, výška je cca 37cm, když šířka je 1,5 m, výška je cca 35cm; když je šířka 2m, výška je cca 30 cm.

Balení seznam:

1* Zatahovací Plot

Styl 1 zahradní plot
Původ KN(Původu)
style2 rozbalitelné umělé soukromí plot
style3 soukromí plot
Funkce Eco-Friendly
Typ Oplocení, Keři & Gates
Dokončovací Rám -
Styl 4 plot zahrady
Tlaku Ošetřené Dřevo Typ Příroda
Číslo Modelu plot
Materiál Rámu Dřevo

Související produkty