Skládací Přenosný stojan Zásobníku tepla-větrací Macbook air, Pro, Dell, HP, Lenovo velikost 10-15.6"notebook stojan nastavitelný hliníkový

Nový produkt

721.26 Kč

988.14 Kč

-28%

Štítky:

monitor stand vesa, pro macbook stát, notebook držitel stampin, dekor zásobníku, hliníkový stojan, macbook stát, notebook podporu, skládací přenosný stojan nastavitelný úhel, notebook tray, mac podpora

Ergonomické Multi-Úhel Laptop Držák pro MacBook air pro Dell, HP Více 10-17.3"

Ergonomický Design ; MSLFORCE hliníkový Notebook, multi-úhel, Stoupačky Stát by mohl mít nastavitelnou výšku a úhel vašeho notebooku pro lepší ergonomii, aby se minimalizovalo únavu krku, rozloučit na bolest za krkem.Žádné nástroje potřebné pro nastavení, jen push nebo pull v závislosti na, pokud chcete, aby to jít nahoru nebo dolů.

Stabilní A Ochranné

Tento nastavitelný notebook stand je vyroben z prémiové slitiny Hliníku, je robustní, podpora až 13 kg(6kg), žádný strach, žádné zakolísání vůbec; gumy na držák rukou hole pevně, zajistit váš notebook stabilní na stojanu a zabránilo poškrábání.

Mnoho zákazníků, kteří pravidelně využívají počítače v kanceláři nebo doma, jsou obeznámeni s svalové bolesti, které jsou spojeny s hodiny sklání nad notebookem.

Nyní nemusíte se starat o tomto problému.MSLFORCE spuštění notebooku multi-úhel stojan vám pomůže proměnit váš laptop do držení těla-ideální desktop workstation, což zad a bolest svalů minulostí!Dostat jeden bude vaše Ergonomické kancelářské práce, partner, budete mít dobrý pocit, když ji použijete.

OBLEK PRO LIBOVOLNÝ NOTEBOOK, 10"PALCOVÝ PRO 17"INCH

Tento Notebook Stojan je vhodný pro 12 inch MacBook, 11-13 palcový Macbook Air, 13-15 inch Macbook Pro, apple MacBook 2018, 12 palcový Microsoft Surface Pro 4, 14 palcový Surface Pro 4, 12.3 palcový Surface Pro 6, 12 palcový Surface Pro 3, Google Pixelbook, Dell XPS, HP, ASUS, Lenovo a další notebook notebooky.

Užijte si E-nákupy podle pokynů průvodce

PŘÍBĚH ZNAČKY

MSLFORCE , původní záměr vytvořit značku mslforce je kontinuální inovace a Humanizace design pro koncové uživatele.motivované vyrobeno pro jednoduchý život ; Aby učinil váš digitální život jednoduchý .

Velikost velikost pro 10-17.3"
Kompatibilní Macbook air , Macbook pro , DELL ,HP ,LENOVO
Funkce 1 notebook stoupačky stát
Funkce 2 nastavitelný multi-úhel
Styl stojan nastavitelný laptop
Materiál Hliníkové Slitiny
Značka MSLFORCE
Aplikace Skládací Ergonomickým Laptop Stand

Související produkty