AAA Automatické Hodinky Winder Bambusové Dřevo Hodinky Box s Klidnou Mabuchi Motor Černé PU kožené Ultra-tichý Japonský motor

Nový produkt

2 303.28 Kč

4 606.56 Kč

-50%

Štítky:

tester sledovat, pole watch winder, fosilní muži, mabuchi, bambusový stojan, mabuchi motor, módní hodinky, hodinky winder japonský motor, shaker hodinky, automatické hodinky winder

Vlastnosti:

Super Tichý Motor: Japonský import upgrade Mabuchi motor, exkluzivní Zvukové izolace materiálu obsazení této Jqueen double hodinky winder, vrátí vám infantilní spát.

Snadné Použití: Pět nastavení programu, více režimy otáčení (viz popis), aby hodinky winder box pro 2 hodinky snadné použití.A další kompatibilní pro své milované hodinky.

Ohromující Vzhled: Luxusní klavírní lak dřevěné skořepiny, ultra měkký nastavitelný PU kožený polštář.Na Jqueen Hodinky Winder kombinují trvanlivost a eleganci a dokonale.

Na Jqueen Výhodu: Připojte se k obrovské skupině poháněn Jqueen špičkové Technologie.Worry-free 18 měsíců záruka a přátelské služby zákazníkům. (Pro více informací, prosím, viz popis).

Zakotvit, Displej, Dárek: Ať už pro vzhled, nebo prémiové kvality, s není pochyb o tom, že tento dvoulůžkový hodinky winder bude nejlepší volba zakotvit a zobrazit své milované hodinky.A co víc, můžete poslat překvapení dárek pro členy rodiny, jako otec, manžel, syn nebo jakékoliv své blízké přátele.Je to ideální dárek na festival (Vánoce, den Díkůvzdání, Valentýn, Den otců), nebo Výročí.

Popis produktu O Produktu Materiál: Premium Kvalitní Dřevěné Shell.Vzhled: Luxusní dřevěné shell s barvou pečení, lakované.Odolné slitiny křižovatce, nastavitelný PU kožený polštář.Měření: 7.1"*7.1"*7.9" (Dostatek prostoru pro těžké hodinky).Hmotnost: 6,2 LB.Aplikace: ideální volbou pro dárek z mnoha festivalu (Vánoce, den Díkůvzdání, Den otců, Den svatého Valentýna) a Výročí.Členové vaší rodiny a přátelé se musí líbit.Snadno použitelné Režimy: (1) Naviják je vypnutý. (2) ve směru hodinových Ručiček pouze: 2 minut, soustružení , 6 minut odpočinku a cyklus se opakuje. (3) proti směru hodinových ručiček pouze: 2 minut, soustružení , 6 minut odpočinku a cyklus se opakuje. (4) proti směru hodinových ručiček 2 minut, soustružení , 6 minut odpočívá a pak ve směru hodinových Ručiček 2 minut, soustružení , 6 minut odpočinku a cyklus se opakuje. (5) ve směru hodinových Ručiček, Otočit 5 minut,proti směru hodinových Ručiček Otočit 5 minut, opakujte výše uvedené 3 hodiny,zbytek za 9 hodin,Opakovat.Upozornění pro Použití 1. Prosím, zapněte si hodinky popruh na polštář, předtím, než si dát své hodinky do winder, aby se zabránilo případné škrábání mezi hodinky a povrch skla. 2. Prosím, nepoužívejte ručně točit naviják, protože to bude poškodit vaše hodinky winder. 3. Když otočný talíř se otáčí, ne zastavit nebo odstranit sledovat ručně. 4. Nepokládejte výrobek pod sluncem nebo vlhkých místech. 5. Hodinky a baterie není součástí balení.Balení Seznam Hodinky Winder*1 AC Adaptér*1 Uživatelská Příručka*1 Záruční Karta*1

Motor Ultra-tichý Japonský motor
Baterie Podpora
Materiál Bambusové dřevo
Původ KN(Původu)
Skladování 2+0
Pracovní Režimy 5 režimů
Položka Výška 20cm
Hmotnost Položky 2300g
Šířka Položky 18cm
Položka Délka 18cm
Hluk Velmi docela
Interiér Černá PU kůže
Číslo Modelu 5S120ZBK
stav Nové s tagy
Moc AC adaptér

Související produkty