1KS VÍR INT IRIDIUM zapalovací svíčky HIX-C7 pro U22FSZU Z7G CR7HIX CR7HSA C7HSA CR7HGP IUF22 IUF20 J4520 90793-22114 CR6HSA C6HSA

Nový produkt

120.90 Kč

151.17 Kč

-21%

Štítky:

auto fresnelovy čočky, elantra iridium zapalovací svíčka, základní deska samsung tv, gy6 zapalovací svíčky, ngk iridium originální, spark tester, zapalovací svíčky iridium, denso zapalovací svíčka, gn zapalovací svíčky, snímače nárazu

Zapalovací Svíčka Parametry

Možná se vám bude líbit SUPER 3ks elektrody Motocykl Závodní A7TC Zapalovací svíčka Pro GY6 CR7HIX CR7HSA C7HSA A7RTC A7TC UF22 CR6HSA C5HSA C6HSA

Libeň Auto Díly Industrial Co., LTD je předním zapalovací svíčka výzkum, vývoj a výrobní společnost se sídlem v Číně. Jsme jedním z mála odborných zapalovací svíčky výrobci, které dodávala svět s pokročilou a spolehlivé zapalovací svíčky pro více než 20 let. Na základě zavádění nových technologií, a let zkušeností obsluhy zákazníků, Libeň zavázala k inovacím ve zapalovací svíčka průmysl, aby splňovaly potřeby našich zákazníků.

Libeň se nachází v JiangCheng Průmyslové Oblasti Jiangmen City, Guangdong Čína. S celkovou investici ve výši 20 milionů, a o rozloze více než 20.000 metrů čtverečních, továrna má moderní dílny a moderní systém řízení, s silné technické zázemí. Neustále pracujeme na zvýšení produkce při zachování vysoké úrovně kvality.

S vysoce automatizovaných výrobních zařízení, nejsme tak závislí na práci, jak jsme na talent. Naše společnost zaměstnává více než 100 lidí, s významné inženýrské, marketingové a technické nadání. Naši zaměstnanci jsou nadšení, upřímnost a oddanost ke spokojenosti zákazníka, je pevný základ naší společnosti.

Libeň učinila pozoruhodný pokrok a úspěchy. Udělali jsme si místo jako silnou a důvěryhodnou značku, a získal chválu po celém světě za náš závazek ke kvalitě a spolehlivosti. Náš úspěch je poháněn naši lidé a jejich odhodlání pracovat zodpovědně, provedení s vynikající kvalitou, a zachytit nové příležitosti, v naší pokračující úsilí povýšit Libeň jako lídr v oblasti zapalovací svíčky průmyslu.

VIZE:

▶ , Aby se Stal Profesionálním Zapalovací Svíčky Výrobce s Potenciálem a Udržitelný Rozvoj, Průmyslu a Vynikající Vliv v Regionu.

▶ Na Výrobu Světové Třídy Spark Plug jako přední Dodavatel v tomto Odvětví.

▶ Naše Zákazníky Důvěru Libeň jako Víc Než Jen Název Společnosti. To je známý jako Značku, která Neustále Přináší Spolehlivé Výrobky.

MISE:

▶ #1 Prioritou je Kvalita a Poctivost je Nejlepší Politika.

▶ Inovovat Lepší Produkty Přinést Uklidňující využití Zkušeností pro Zákazníky.

▶ Umožňuje Zaměstnancům Sdílet Výsledky Rozvoje Podnikání, Vytváření Hodnoty a Rostou s Zákazníky Společně.

Certifikát

ISO/TS 16949:2009

Návrh a výrobu zapalovacích svíček pro automobilový a motocyklový průmysl

SGS Audit Dodavatele Alibaba Auditované Dodavatele

Čína patent pro vynález zapalovací svíčky

Patent NE. je ZL200710032917.X

Zapalovací svíčky vám moc

Pokud máte nějaké otázky o tom, zapalovací svíčky, můžete sned mi e-mail nebo zanechat zprávu, ALI trademanager, děkuji!

hex velikost 16 mm
Montážní Základna Byt
mezera 0,7 MM
Výhřevnost vysoká
Typ IRIDIUM
Elektroda Materiál Iraurita
Další Číslo Dílu HIX-C7
teplotní rozsah 7
Výrobce Číslo Dílu HIX-C7
Země/Region Výroby Automobilů Čína
Výměnu Číslo Dílu HIX-C7
Dosáhnout 12,7 MM
Referenční Kódy HIX-C7
Průměr 10 mm

Související produkty