Linky Visí Překážkovou Dráhu Ninja Bojovník Školení Zařízení Pro Děti Prolézačky Gymnastické Kruhy Pěsti Kit

Nový produkt

307.75 Kč

504.34 Kč

-39%

Štítky:

kruh, sport, překážkovou dráhu pro děti, ninja bojovník překážkovou dráhu pro děti, americký ninja bojovník, americký ninja bojovník zařízení, ninja lano, muži fisting, ninja bojovník, ninja bojovník školení zařízení, lezení přístřeší

Body:

1、Vynikající Vybavení Hřiště: Tato monkey bar lze považovat za dobrý náhradní díl pro sportovní vybavení.Tímto způsobem, můžete přidat nebo změnit tyto náhradní díly pro vaše slack lines.Každý panel je vyroben z vysoce kvalitní hladké dřevo materiál s velkou odolností a navíc.

2、Oko Chytání Barev: Tato opice bar set je barevné, několik oko-lov barvy bude čerpat pozornost dětí, aby dělat outdoorové školení nebo sportovní aktivity.A to bude také, aby vaše hřiště vypadá barevné.

3、Připojitelný A Odpojitelný: instalační proces je tak jednoduché, že jen byste měli udělat, je připojit pojistný kroužek na slack-line nebo na houpačku.To může být odstraněna, aniž by příliš mnoho času.Všechny, které nebude stát 10 sekund.

4、Perfektní Školení: Kromě pravidelné školení, můžete se obrátit svůj slack line do překážkovou dráhu, které mohou pomoci dětem a mládeži rozvíjet jejich celkovou sílu v horní části těla, stejně jako koordinace.

5、Široké Uplatnění: Cestovní-přátelské hračka je ideální pro venkovní oslavy narozenin, den v parku, dětské hřiště nebo fitness třídy; doporučeno pro děti od 6+.Vezměte prosím na vědomí, slack line, není zahrnuta.

Popis:

Odolný náhradní díl: monkey bar je robustní a dostatečně odolné pro vás udělat, sportovní aktivity, protože to je složeno z premium-grade materiál.Jsou považovány za vynikající náhradní díly a můžete nahradit nebo přidat do svého slack lines.Tyto barevné prolézačky můžete chytit vaše děti pozornost.Nechte své děti si tuto venkovní dětské hřiště.

Univerzální použití a snadnou instalaci: Jednou z vynikajících vlastností tohoto monkey bar set spolu s delta kroužky je, že to umožňuje vaše pravidelné slack line proměnit v sílu školení, které rozhodně může pomoci děti a mládež vybudovat svou sílu paží.To nebude ani trvat deset sekund k dokončení procesu instalace.Vše, co musíte udělat, je odkaz pojistný kroužek s slack line nebo houpačku.

Vlastnosti:

Vynikající vybavení hřiště.

Perfektní školení a snadné použití.

Připojitelný a odpojitelný.

Uživatelsky příjemný design.

Specifikace:

Barva: červená ,žlutá

Monkey bar, materiál: dřevo

Nosnost: může podporovat až 120KG

Doporučujeme pro 6 let děti

Balení Seznam:

1 x bradla

Věk 6 let děti
Drop shipping Podpora
Nosnost 120kg

Související produkty