Oděvní Štítky,značky, Dřevěné štítky, osobní tagy, pletené etikety, Vlastní Název, Ruční práce, jmenovky,Štítky (WD2228)

Nový produkt

194.64 Kč

Štítky:

označení dřeva, tag dřeva, papír, laserové gravírování, balsové dřevo značky, md přehrávač, ručně vyrobené kožené, vlastní dřevo známky, dřevo značky štítky, laser tag, upravené dřevo značky

♥♥♥♥♥♥ Dřevěné Osobní Tagy ♥♥♥♥♥♥ Vlastnosti Materiál: Tiliaceae překližky Velikost: 30mm x 12,5 mm průměr Otvoru: 2.5 mm Tloušťka: 3mm Tyto vlastní značky, které jsou ideální pro všechny háčkování věci, pro vaše weddng, výročí, večírek nebo obchodní nabídky! Můžeme navrhnout vaši značku pro vás, nebo můžete poslat zprávu nám, zahrnout JPG nebo PNG obrázek z vaší vlastní logo. Otvor(y) je volitelná a velikost otvoru je nastavitelná stejně. Vyberte písmo z jedné z fotky aktuální výpis ukazuje písma nebo napsat nějaké jiné (Z 1001FONTS.COM) požadované jednoho do poznámky k objednávce, Vyrobeny z udržitelných Tiliaceae překližky.Dřevo textury, spálil obraz může vypadat trochu jinak, ze je znázorněno na obrázcích výše, protože dřevo individualitu, specifické procesu tvorby a reprodukce barev nebo obrazovce monitoru. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké dotazy či připomínky. Prosím, ujistěte se, podívejte se na náš obchod politiky před nákupem!

Typ Velkoobchod Ano(>50 Ks)
Číslo Modelu MD
Typ Produktu laserové gravírování

Související produkty