Hot Prodej 800w Nové Energie, Větrné Turbíny Generátoru Svícen Rám vhodný pro Větrné Turbíny DIY

Nový produkt

6 055.57 Kč

Štítky:

generátor větrných turbin, energie generátor diy, větrná energie, generátor 220v, gener, energie vody generátor, kontrolor větrné turbíny, malý motor generac generátor, přenosný solární větrný generátor, micro hydro turbine, vítr, voda generátor

Hot Prodej 800w Nové Energie, Větrné Turbíny Generátoru Svícen Rám vhodný pro Větrné Turbíny DIY

Hot Prodej 800w Nové Energie, Větrné Turbíny Generátoru Svícen Rám vhodný pro Větrné Turbíny DIY

DOBROU ZPĚTNOU VAZBU OD KLIENTŮ:

VLASTNOSTI:

1.Nízkou počáteční rychlost, vysoké využití větrné energie 2.Snadná instalace, trubky nebo příruba připojení volitelné 3.Čepele pomocí nové umění přesné vstřikování plastů,uzavřeno s optimalizovaný aerodynamický tvar a strukturu, které zvyšují větrné energie využití a roční produkce. 4.Tělo z odlitku hliníkové slitiny, s 2 ložisky, otočná , takže se to přežít silnější vítr a spustit více bezpečně 5.Patentovaný permanentní magnet generátor střídavého proudu s speciální statoru,účinně snížit točivý moment,no zápas větrné kolo a generátor, a zajistit výkon celého systému. 6.Řadič,invertor může být uzavřeno(volitelné) accroding na specifických potřeb zákazníků

SPECIFIKACE:

BALENÍ SEZNAM:

svícen 1 ks.

PŘIPOMENUTÍ:

1.Cena, kterou jste zaplatili za položku vylučuje jakékoliv celní daň.Nebudeme ramenní nějaké povinnosti v zemi určení. 2.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup. 3.Všechny informace(produkty, model no.,výsledek testu,specifikace,vlastnosti,obrázky,atd), které jsme poskytli, jsou jen pro referenci, Podrobnosti pls odkazuje na skutečné prodcut, návod, který jste obdrželi. Všechny údaje jsou naší interní laboratoři, výsledky testů, a to by mohlo mít trochu discrepency na různé okolí, pls odkazuje na přesný výsledek produktů po instalaci. 4.Od 1000w větrná turbína je velmi velký a velmi těžký, a tak obvykle doporučuji, aby loď po moři, v případě letecké dopravy, pls zkontrolujte, přesné ceny pro každou zemi.

Vážení zákazníci:

Vaše pozitivní komentáře, je hnací silou pro naše neustálé zlepšování. Jsme respekt a důvěru každého zákazníka, aby vám poskytnout kvalifikované produkty a služby. Pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, dejte nám pět-star pozitivní zpětnou vazbu. Pokud máte nějaké dotazy/problémy, po obdržení produktu, prosím kontaktujte nás prostřednictvím Ali zprávu, jakmile je to možné, a budeme se snažit řešit to pro vás pozitivně najednou, dokud nebudete spokojeni. Zatímco odjezdem negativní zpětnou vazbu nevyřeší žádné problémy! Děkuji vám za vaši podporu!

1. Výrobek záruční doba je do 1 roku od nákupu. (Škody způsobené demontáž, manuální poškození, atd. se nevztahuje záruka). 2. Pokud kupující zjistí, že tam je opravdu problém s výrobkem, ve lhůtě sedmi dnů po obdržení produktu, kupující mohl aplikovat na prodávajícího vrátit ke kontrole. Případě, že výrobek je skutečně vadný, budeme jej nahradit novou. Pokud není žádná vhodná náhrada A my vám vrátíme vám. Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné. Pokud je zjištěno, že není žádný problém s produktem, bude výrobek vrácen kupujícímu na náklady kupujícího. 3.Kontaktujte nás, prosím, požádat o navrácení oprávnění. Vaše jméno, číslo aukce, a důvod pro návrat by měly být zahrnuty v e-mailu. 4. Po obdržení zboží, pls odstranit pásku kolem krabici při vybalování, bez násilného poškození, aby se zabránilo případné škody na zboží. Doporučuje se, aby vnější obal po dobu nejméně 15 dnů po obdržení zboží. Při vrácení zboží, prosím, zajistit neporušenost původního obalu a zboží. Pokud tam je nějaký důvod, že má vliv na sekundární prodeje zboží, vrácení a výměna nemůže být přijata. Všechny náklady na přiznání a daň bude hrazena kupujícím. 5. Při obdržení zboží, pokud zjistíte, že vnější obal je poškozen, měli byste okamžitě kontaktovat místní kurýr, aby stížnosti a žaloby, a zároveň vzít fotografii nebo video jako důkaz, a informovat prodávajícího. Pokud se kupujícímu nepodaří postupujte podle výše uvedených operací , pak v případě, že je zboží poškozené nebo ztracené v důsledku kurýrní důvodů, kupující je povinen převzít odpovědnost.

Značka SMARAAD
Z DAL AC 48v
Certifikace CE
Hřídel Materiál Žehlička
Číslo Modelu SS-800
místo původu Jiangsu, Čína (Pevnina)
Původ KN(Původu)
Typ Větrné Elektrárny Generátor
Montážní Základna S Montážní Základnou
barva Bílá
Shell Materiál Hliníkové Slitiny

Související produkty