POWECOM Denní Ochranné Masky Melt-blown Prach-důkaz aktivního Uhlí Maska na Jedno použití Tvář, Ústa Masky pro Dospělé Unisex (Bez Krabice)

Nový produkt

211.30 Kč

384.31 Kč

-46%

Štítky:

mallot, odstraňte masku, pole maska, maska na obličej surgic, maska storag, případ maska, maska minion, držák masky, carbon fiber maska, protect virus

Vážený Zákazníku

Prosím, laskavě poznamenat, uvedených výrobek je vyráběn a distribuován v zahraničí a podléhá zákonům své země původu.

Funkce

100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní. Velikost : 17,5 cm X 9,5 cm

O Pracovní Době

Vzhledem k odlišné pracovní době v každé zemi, tam bude zpoždění v komunikaci, ale zprávy budou odpověděl do jednoho pracovního dne. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně produktu, prosím neváhejte nás kontaktovat. Snažíme se poskytnout vám Nejlepší Služby Zákazníkům.

O Zásilce

Budeme posílat objednávku do 1-2 pracovních dnů. Dodací lhůty se liší podle různých zemí a bude ovlivněna tím, počasí, svátky a tak dále. Pokud nechcete přijímat objednávky v rámci odhadovaný čas, prosím, kontaktujte nás.

O Zpětnou Vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Použitelné Dospělé
Typ Položky Masky
Třída ochrany NIC
Bezpečnostní standard NIC
Certifikace NIC
Původ Čína Pevniny
Životní cyklus Jeden čas
Funkce Osobní
Značka POWECOM

Související produkty