DOBRÉ UMĚNÍ - Zraněné Philoctetes 2020 TOP NAHÉ MUŽE tisku umění obraz-nahý muž MUŽI malování na tělo UMĚNÍ NA PLÁTNĚ-doprava zdarma

Nový produkt

622.86 Kč

648.81 Kč

-4%

Štítky:

lidstvo malování na tělo, nude umění olejomalba, nude art malování, muž nude, umění male nude, mužský akt olejomalba, obraz, člověče, gay nahý muž olejomalba, mužské nahé, meis malování na tělo

vítejte v mém obchodě

GAY olejomalba (Oznámení ) Velikost cena : + Maloobchodní cena $250 , nyní Speciální Nabídka +DOBRÁ kvalita

+TISK MALBA NA PLÁTNO , ne ručně malovaná práce

+ roll up na loď

Prosím dokončete platbu v čase, pokud se rozhodnete koupit moje položky.Protože pouze tehdy, když dokončíte platbu, jsem se mohl vyslat body pro vás .Pouze pro vážné Zájemce !!

1: budeme kontrolovat, a pečlivě zabalit a odeslat objednávku na post stanice, během 2 dnů po obdržení platby .PeinturesMuseeFabre065

2: pochopte Prosím, že Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení.

Letecké pošty post :

do Austrálie , USA , velké BRITÁNII : 15-20 dny .

jiné země potřebují více než 30 dnů .

3: pokud jste ještě neobdrželi balíček za 30 dní .prosím, neváhejte a kontaktujte mě.

nabízíme přepravní číslo, nebo poštovní stanice TEL .pomoci sledování balíčku a nabídnout naši pomoc .

Nezapomeňte, aby nám vaše telefonní číslo do pole poznámky z vaší platební informace.pracovník potřebovat, když doručit váš balíček.

Pokud máte jakékoliv dotazy,kontaktujte mě co nejdříve!Prosím, nenechávejte negativní nebo neutrální feedbcak ( Odjezdem negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problém. )pokud je nějaký problém s mým produkt, měli byste kontaktovat mě první,jsem si jistý, že vše lze vyřešit komunikaci.

Návrat politiky :

pokud se vám to nelíbí .můžete mě kontaktovat , budeme akceptovat vrácení během 14 dnů , můžete poslat zpět dobré , pak vám vrátíme všechny vaše platby .

Platební Metody:

paypal - kreditní karty, alipay

Technics Sprej Malování
Předměty nude
Střední Olej
Originální Ano
Režim rámečku Nerámováno
Podpora Základní Plátno
Materiál Plátno
Typ Olejomalby
Rám No
Kaligrafie a malby typ Malířské Plátno
Styl Realista
Značka TANGYONG UMĚNÍ
Formulář Jeden

Související produkty